Zpět27. 5. 2019

Česká krása opět zabodovala II. Vicemiss Look Bella 2018 Denisa Korešová získala titul II. Vicemiss na soutěži SuperTalent of the World 2019

I v dalekém Soulu není pochyby o tom, že České ženy jsou jedny z nejkrásnějších na celém světě. II. Vicemiss Look Bella 2018, českobudějovická rodačka Denisa Korešová, získala v pátek 10.5. 2019 titul II. Vicemiss na prestižní světové soutěži Miss SuperTalent of the World.

Díky svému půvabu a neobvyklému koníčku – boxování, byla svou agenturou Prestige Models vyslána, jakožto II. Vicemiss Look Bella 2018, na světovou soutěž Miss SuperTalent of the World do Jižní Korei. Agentura zajistila zpáteční letenku na druhou stranu zeměkoule a  všechny potřebné náležitosti, aby si sedmnáctiletá Denisa mohla užít životní zážitek v Soulu společně s dalšími reprezentantkami z celého světa.

Během jedenácti dnů v Korei se představila v mnoha nádherných modelech, které si s sebou dovezla z České republiky. Módní návrhářka Miriam Janasová poskytla pro reprezentaci České republiky v Korei dvoje luxusní šaty. V jedněch z nich zazářila Denisa i během finálového večera. Svatební studio Dany Svozílkové zapůjčilo černé koktejlky a červené originální dlouhé šaty, v nichž se Denisa předvedla během doprovodného programu soutěže, stejně jako v plavkách Neonky od Nely Slovákové. Během finálového večera se Denisa ukázala také v národním kroji zapůjčeném od Michaeli Leitnerové Dihlové. Krom korunovace je na každé soutěži krásy vždy velmi očekávaným momentem promenáda ve spodním prádle. Denisa zaujala zdobným prádlem a zlatou sukní z dílny české značky Werso.

Každý den nabitého programu začínal již v brzkých ranních hodinách a končil pozdě večer. Některé dívky si stěžovaly na únavu, ale Denisu hnal adrenalin a endorfiny a užívala si každý den plnými doušky. Program se skládal z mnoha focení pro partnery, módních přehlídek, ale zbyl i čas na poznávání Jižní Korei a místní kultury.

A jak svoje působení na soutěži hodnotí sama Denisa? „Soutěž jsem si užila na 100%. Byly to náročné dny, ale velmi zajímavé a jsem si jistá, že mám vzpomínky a zážitky do konce života a to jen díky Look Bella a agentuře Prestige Models. Každý den jsem bojovala nejen vzhledem, ale i srdcem. Chtěla jsem ukázat svůj charakter a co umím a jsem si jistá, že toto vše přispělo k mému umístění. Jsem své agentuře vděčná, že jsem tu díky umístění v soutěži Miss & Mr. Look Bella mohla být “

Hned po návratu se Denisa objevila na mole v rámci charitativní akce Naděje Cabo Verde na Žofíně, kde se blýskla v kompletu Werso, který předvedla i v Korei. Následující den se vydala i s dalšími finalisty národní soutěže Miss & Mr. Look Bella fotit kampaň golfového oblečení prestižní značky Bogner a již se také chystá na nafocení reklamních materiálů pro prémiové obchodní centrum. Zkrátka Denisa si nevydechne ani doma! :) 

Did you like this article? Share it!