Zpět13. 3. 2019

Mezinárodní den žen s Muži roku v OC Nový Smíchov

Oslavy Mezinárodního dne žen jsou opět in. Proto se během pátečního dopoledne 8. března zaplnilo obchodní centrum Nový Smíchov květinami, sladkostmi, oslavovanými ženami a sympatickými a pohlednými muži.

Po poledni se mohli návštěvníci divit shlukům žen a dívek. Pokud přišli blíže, zjistili, že se dámy nechávaly obdarovávat květinami od tří atraktivních mužů. Celé odpoledne jste se totiž v OC Nový Smíchov mohli potkat s vítězem Look Bella a 2. Mužem roku 2014 Janem Pippingerem, Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou a 2. mužem roku 2018 Jakubem Kochtou.

Vítězové soutěží krásy Look Bella a Muž roku rozdávali návštěvnicím centra krásné růže a sladké panna cotty a další dárečky od parfumérie Douglas. Dívky a ženy se také s nadšením s fešnými muži fotily u krásné květinové stěny v připraveném foto koutku a odnesly si tak krásnou památku na Mezinárodní den žen. Aby na fotkách vypadaly dokonale, mohly se dámy nechat nalíčit na stánku Yves Rocher a učesat u zástupců salonu Hair Fashion Point. Celou akcí provedla moderátorka Evropy 2 a zpěvačka Bára Krčmová.

Did you like this article? Share it!